Podoba Ci się to co robimy? Rozwijaj z nami VANHOP! Napisz na info@vanhop.pl

Dachy sypialne

Dachy sypialne podnoszone do vanów i kamperów. Doradzamy i oferujemy montaż na zamówienie. Specjalizujemy się w dachach do Renault Trafic, Opel Vivaro, Volkswagen Transporter, Nissan Primastar i Fiat Talento. Nasz teren działania to Rzeszów, Lublin i Kraków, ale przyjmiemy klienta z każdej części Polski.

dachy sypialne

Dla kogo dach sypialny?

Dach sypialny to doskonały sposób na rozszerzenie możliwości swojego busa. Tym prostym rozwiązaniem jesteśmy w stanie uzyskać domek na kółkach, bez konieczności demontażu stałego wyposażenia busa. Bus jako samochód ciężarowy na co dzień może służyć naszej pracy, transportu rzeczy czy jako samochód osobowy przewożeniu osób. Dachy które montujemy są bardzo minimalistyczne i w zasadzie dla postronnej osoby ciężko zauważalne. Charakteryzują się przednią owiewką i około 10 cm podniesioną obudową. W kwocie 14 000 - 15 000 zł netto bo tyle kosztują u nas dachy wraz z montażem stworzymy dla Ciebie sypialnie w Twoim samochodzie! Jeśli sam zajmujesz się zabudową małego kampera, pamiętaj, że dach podnoszony to niezwykle ważny etap, który warto powierzyć profesjonalistom.

Jakie dachy sypialne oferujemy?

Zanim wybraliśmy dostawcę dachów sypialnych do busów, sami dokonaliśmy testów sprawdzając, użyteczność i jakość. Współpraca z polskim producentem dachów sypialnych Camproof to gwarancja, że dach będzie wysokiej jakości i przede wszystkim bezpieczny. Nasz zespół jest wyszkolony w montażu dachów Camproof, a kupując u nas dach wraz z montażem masz pewność, że robisz to u zaufanego partnera.

Zrealizujemy kompleksowy montaż dachów podnoszonych do busów:

Renault Trafic

Renault Trafic II (2001-2014) wersja krótka (short) L1H1
Renault Trafic II (2001-2014) wersja długa (long) L2H1
Renault Trafic III (od 2014) wersja krótka (short) L1H1
Renault Trafic III (od 2014) wersja długa (long) L2H1

Opel Vivaro

Opel Vivaro A (2001-2014) wersja krótka (short) L1H1
Opel Vivaro A (2001-2014) wersja długa (long) L2H1
Opel Vivaro B (od 2014) wersja krótka (short) L1H1
Opel Vivaro B (od 2014) wersja długa (long) L2H1

Volkswagen Transport

Volkswagen T4 wersja krótka (short) L1H1
Volkswagen T4 wersja długa (long) L2H1
Volkswagen T5 wersja krótka (short) L1H1
Volkswagen T5 wersja długa (long) L2H1
Volkswagen T6 wersja krótka (short) L1H1
Volkswagen T6 wersja długa (long) L2H1

Posiadamy również w ofercie dachy podnoszone do: Fiat Talento oraz Nissan Primastar.

Dlaczego u nas?

Dlaczego u nas! Bo robimy jak dla siebie! Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością. Doradzamy na każdym etapie realizacji. Nie musisz się o nic martwić. Podczas realizacji nie śpieszymy, potrzebujemy kilku dniu, ale po to, żeby montaż był bardzo dokładny i żeby nie zabrakło nam czasu na szczegółowe testy.

Jako klient masz wpływ na:

- kolor dachu
- kolor obicia
- wybór modelu łóżka
- wybór dodatkowych akcesoriów: oświetlenie, USB

Nasza hala montażowa znajduje się w miejscowości Chałupki Dębniańskie (woj. podkarpackie).

50 km od Rzeszowa
200 km od Krakowa
150 km od Lublina

Z wszystkich kierunków dojedziesz do nas w znacznej większości autostradą lub droga ekspresową.


Jak wygląda realizacja?

W czterech głównych krokach...

Krok 1
Ustalamy szczegóły zamówienia. Zadamy Ci dużo pytań, tak żebyś w swoim wyborze był pewny.

Krok 2
Przesyłamy zamówienie, które podpisujemy w formie online. Umawiamy się na termin realizacji. Na tym etapie wpłacasz pierwszą część wynagrodzenia, którą przeznaczamy na zamówienie Twojego dachu u producenta.

Krok 3
Podstawiasz samochód lub wspólnie ustalamy jego odbiór, a następnie przystępujemy do realizacji, która potrwa około 2-4 dni robocze.

Krok 4
Podczas odbioru samochodu przechodzisz szczegółowe szkolenie z użytkowania dachu sypialnego. Opłacasz pozostałą część wynagrodzenia i wyjeżdżasz samochodem z gotowym do spania dachem sypialnym.

FAQ - najczęstsze pytania

Ile wynosi czas realizacji?
2-4 dni robocze.

Czy mogę na dachu zamontować panele solarne?
Tak, dach jest przygotowany, żeby pomieścić dwa standardowe panele solarne o mocy 150 w.

Czy pomożemy zamontować panele solarne?
Tak. Będzie to dodatkowa płatna opcja, której koszt wyniesie 500-600 zł netto.

Kontakt

tel. 798247674
mail
info@vanhop.pl
W dni robocze w godz. 08:00-16:00

dachy do kamperów

Dachy sypialne - idealne rozwiązanie do kampera

Jeśli Twoim marzeniem jest kamper - jak zbudować tego typu środek transportu, aby był funkcjonalny i praktyczny? Dachy sypialne to jedno z polecanych rozwiązań! Dach sypialny do kampera pozwala nie tylko wygospodarować więcej wolnej przestrzeni w dolnej, mieszkalnej części pojazdu, ale i znacząco poprawia komfort odpoczynku podczas postojów. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że dachy sypialne pozwalają dostosować samochód w taki sposób, aby dorosła osoba mogła z powodzeniem przebywać w nim w wygodnej pozycji stojącej - to szczególnie ważne, jeśli planujecie w przyszłości modułową zabudowę kampera i pełne dostosowanie pojazdu do stylu vanlife.

Montaż dachów sypialnych, namiotów

Podróżowanie kamperem wciąż zyskuje na popularności. Nic więc dziwnego, że zabudowa kamperów interesuje coraz szersze grono pasjonatów wyjazdów - zarówno tych krótkich, weekendowych, czy wakacyjnych, jak i dłuższych, bardziej intensywnych, wymagających większego przygotowania. Nasz projekt odpowiada na potrzeby osób, które chcą przerobić samochód - osobowy lub ciężarowy albo bus na auto idealne do odkrywania zakątków świata na czterech kółkach. Doradzamy i oferujemy zabudowę kamperów na zamówienie, proponując między innymi dachy sypialne. Specjalizujemy się przede wszystkim w dachach sypialnych do samochodów marki Renault, Opel i Volkswage. Masz kamper Opel Vivaro i interesuje Cię jego zabudowa? W przypadku tej marki też służymy profesjonalną pomocą.

Dachy sypialne - Rzeszów, Lublin, Kraków

Zabudowa kamperów Kraków, zabudowa kampera Lublin, Rzeszów oraz okolice Podkarpacia - to zasięg naszych działań. Dachy sypialne to nie tylko krok w stronę poprawy wygody wojaży, ale i gwarancja bezproblemowego podróżowania - zaletą tego typu rozwiązania jest to, że gdy złoży się dach sypialny do kampera, wysokość pojazdu w większości przypadków wciąż wynosi poniżej 200 cm - to z kolei sprawia, że garaże, czy parkingi podziemne wciąż mogą być przez nas użytkowane w trakcie podróży. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i specyfice podróżowania.