Podoba Ci się to co robimy? Rozwijaj z nami VANHOP! Napisz na info@vanhop.pl

Zabudowa kamperów

Zabudowa kamperów mniejszych, vanów, szczególnie Renault Trafic i Opel Vivaro. Od projektu, po wykończenie i załatwienie formalności związanych ze zmianą przeznaczenia.

zabudowa kamperów
kamper van

Zabudowa kamperów - Trafic, Vivaro

Jesteśmy pasjonatami podróżowania w niekonwencjonalny sposób. Doskonale wiemy, ile radości i możliwości daje taka forma poznawania świata, dlatego też w VANHOP pracujemy nad projektem, którego celem jest umożliwienie miłośnikom wojaży odkrywania wyjątkowych zakątków na czterech kółkach. Zabudowa kamperów to nasza odpowiedź na potrzeby takich osób, jak my - zwolenników przygód i smakowania świata na własnych zasadach.

Twój wymarzony kamper bus

Nie musisz wiedzieć, jak zbudować kamper, aby spełnić marzenie o podróżowaniu na czterech kółkach. Skorzystaj z naszego wsparcia, a my zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Umożliwiamy zmianę przeznaczenia samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych, a nawet busów, dopasowując je do użytku hybrydowego. Zabudowa kamper Opel Vivaro i Renault - specjalizujemy się przede wszystkim w tych markach, oferując między innymi dachy sypialne.

firma do montażu kampera

Jaka zabudowa kampera najlepsza?

Istnieją różne rodzaje zabudowy kamperów - alkowa, integra, półintegra, camper van. Kamper czy camper van? Co wybrać, aby zapewnić sobie maksimum komfortu podczas podróży? Naszą mocną stroną bez wątpienia jest nie tylko wiedza dotycząca zabudowy kamperów, ale, przede wszystkim doświadczenie w podróżowaniu w ten sposób. Dzięki temu doskonale wiemy, na co zwracać uwagę, czym powinna charakteryzować się zabudowa kamperów, jakie funkcje powinien spełniać samochód, aby był w pełni dostosowany do podróży - zarówno tych krótkich, jak i dłuższych, we dwójkę, większą grupą, a nawet całą rodziną z dziećmi. Pomożemy Ci dokładnie przeanalizować Twoje potrzeby podróżnicze, dostosowując rozwiązanie dopasowane do ilości osób mających korzystać z samochodu, formy podróżowania i tego, w jaki sposób chcesz korzystać ze swoich czterech kółek - czy planujesz jedynie krótkie, weekendowe wycieczki, czy dłuższe podróże, a co za tym idzie, potrzebujesz bardziej praktycznych rozwiązań, większej powierzchni i lepszych funkcjonalności wpływających na komfort podczas wojaży i życia w kamperze.

Profesjonalna zabudowa kamperów - działamy kompleksowo

Z podróży zawsze wyciągamy maksimum, Wam też chcemy to umożliwić, dlatego w VANHOP działamy kompleksowo. Zabudowa kamper Opel Vivaro i Renault Trafic, mniejszych modeli, busów, czy vanów w naszym przypadku obejmuje nie tylko sam proces dostosowania pojazdu do konkretnych potrzeb podróżniczych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie - począwszy od projektu, przez wykończenie, na załatwieniu formalności związanych ze zmianą przeznaczenia pojazdu kończąc. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o nic - profesjonalnie zadbamy o każdy szczegół!

Wyślij zapytanie na adres info@vanhop.pl